• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

Alu-Digital - ALUPROF wdraża program cyfryzacji materiałówRusza program Aluprof Alu-Digital, czyli projekt cyfryzacji materiałów informacyjnych i technicznych, dotyczących systemów dostarczanych klientom przez ALUPROF. Katalogi i instrukcje są nieodzownym elementem, potrzebnym podczas produkcji okien, drzwi, przegród wewnętrznych czy fasad. Dzięki możliwości wykorzystania elektronicznej wersji dokumentacji, firmy produkujące konstrukcje w systemach aluminiowych ALUPROF będą mogły nie tylko zrezygnować z drukowanych wersji katalogów, ale zyskają też szybki dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy danych i dodatkowych materiałów.


Co można zyskać?

— Jesteśmy firmą, która realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, troski o ekosystem i dążenia do „zero waste”. Wdrażamy nowoczesne technologie w trosce o środowisko, nie zapominając o rozwoju naszych klientów. Alu-Digital to odzwierciedlenie naszej filozofii i kolejny krok wdrażanej strategii rozwoju — podsumowuje Bożena Ryszka, Dyrektor marketingu i PR ALUPROF SA.

Alu-Digital to nowoczesne vademecum producenta stolarki opartej o systemy ALUPROF. Korzystanie z materiałów online umożliwia szybkie uzyskanie kompleksowych informacji o każdym elemencie i systemie aluminiowym. Błyskawiczny dostęp do aktualizowanych na bieżąco materiałów w plikach PDF eliminuje wątpliwości co do aktualności posiadanych papierowych katalogów.

Kolejna oszczędność, idąca za używaniem cyfrowych materiałów, to papier i koszty druku. Drukowanie i uzupełnianie czasem nawet kilkuset stron katalogów kilka razy w roku to marnotrawstwo czasu i funduszy. Ponadto, grube tomy dokumentacji są nieporęczne i narażone na uszkodzenia podczas użytkowania na hali produkcyjnej, a wyszukiwanie w nich konkretnych informacji to żmudny proces.

Alu-Digital — kompletna wiedza za jednym kliknięciem  

System Alu-Digital posiada nowoczesny design, nawiązujący do pozostałych serwisów internetowych polskiego producenta systemów aluminiowych. Oznacza to intuicyjny i przejrzysty układ materiałów, podobny do tego na stronie głównej - www.aluprof.eu. Kafelkowy układ menu ułatwia pracę z materiałami na ekranach dotykowych. Rysunki, zdjęcia i grafiki można oglądać w dowolnej skali i powiększeniu. Z kolei pełnotekstowa wyszukiwarka „Elastic Search” umożliwia szybkie dotarcie do informacji i elementów, wraz z precyzyjnym wskazaniem, w których plikach lub katalogach znajduje się element o danym kodzie. Co więcej, Alu-Digital daje również dostęp do dużej bazy materiałów dodatkowych, takich jak materiały szkoleniowe, animacje i filmy instruktażowe.

Zasady dołączenia do programu


Głównym i właściwie jedynym warunkiem przystąpienia do programu jest dostęp do Internetu na terenie hali produkcyjnej. ALUPROF dostarczy komputery, monitory i oprogramowanie, a także zagwarantuje wsparcie dla klientów, którzy zdecydują się na udział w Alu-Digital. Przedstawiciel ALUPROF wspólnie z klientem może wytypować optymalne miejsce na hali produkcyjnej, gdzie zainstalowany zostanie komputer oraz datę jego dostarczenia i montażu. Stanowisko Alu-Digital posiada moduł wifi, więc nie jest wymagane doprowadzenie do niego sieci komputerowej, co ułatwia lokalizację urządzenia na hali i minimalizuje ilość kabli niezbędnych do przyłączenia sprzętu.

Pracownicy zostaną przeszkoleni w zakresie korzystania z wyszukiwarki i systemu oraz otrzymają wsparcie techniczne i merytoryczne podczas jego używania. Sam sprzęt podlega gwarancji, zgodnie z polityką producenta sprzętu komputerowego.

Wszyscy klienci i partnerzy ALUPROF zainteresowani samym programem, jego warunkami i dołączeniem do Alu-Digital powinni kontaktować z regionalnym przedstawicielem firmy. W pilotażowym etapie akcji bierze udział 30 wyselekcjonowanych Partnerów Premium polskiego producenta systemów aluminiowych.

ALUPROF SA. — jeden z liderów branży w Europie

ALUPROF SA. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. — najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy w branży aluminiowej w kraju. Intensywnie działania za granicą spowodowały, że ALUPROF jest jednocześnie jednym z liderów branży w Europie. Spółka, oprócz 5 zakładów w Polsce (Bielsko-Biała, Opole, Ogrodzona, Goleszów i Złotów), posiada 9 oddziałów w Europie i USA i wchodzi na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza aluminiowe systemy okienno-drzwiowe, bramowe i roletowe. Producent oferuje także nowoczesne systemy fasadowe, przeciwpożarowe, konstrukcje antywłamaniowe oraz energooszczędne rozwiązania stosowane w budownictwie pasywnym.Aluprof
press box


  • clenbuterol cena
  • godziny spędzone na siłowni pewno przyniosą zamierzone efekty jednak jeżeli szybciej chcemy zrzucić zbędne kilogramy zaczynamy sięgać
    Gry zręcznościowe należą do najciekawszych propozycji na rynku gier. Są świetnymi propozycjami dla zabicia nudy. Pobierz pełne wersje gier na PC.

    pobierzpc.pl